MYNEST pataria: kaip teisingai priimti krovinį
Užsisakius langus ir sulaukus jų pristatymo, krovinio priėmimas yra pirmasis ir vienas svarbiausių žingsnių svajonių namų link. Net jei krovinys atvyko laiku ir atrodo tvarkingai, svarbu neskubėti, tinkamai jį apžiūrėti ir kruopščiai patikrinti dar prieš pasirašant krovinio važtaraštį (CMR). Tai ne tik apsaugo nuo galimų nuostolių, bet ir padeda užtikrinti, kad užsakyti langai ar durys atitiktų užsakymą, būtų tinkamos kokybės ir paruošti montavimui.
Ką daryti priimant krovinį
PVC ir kompozitinių langų platformos Mynest.lt specialistai pataria patikrinti, ar nėra išorinių pažeidimų žymių ant produktų pakuočių. Net ir nedidelis įpakavimo pažeidimas gali reikšti, kad gaminys buvo apgadintas transportavimo metu, todėl svarbu viską kruopščiai apžiūrėti, nufotografuoti ir tai pažymėti krovinio važtaraštyje. Tuo atveju, kai krovinio pažeidimai nėra išoriškai akivaizdūs, pretenzijos turi būti pateikiamos raštu ne vėliau nei per 7 darbo dienas.
Kitas svarbus žingsnis – kiekio sutikrinimas. Suskaičiuokite visus pristatytus produktus ir įsitikinkite, kad jų skaičius atitinka nurodytą užsakyme. Jei užsakėte penkis langus, įsitikinkite, kad pristatyti visi penki langai. Tik atlikę šiuos patikrinimus galite būti tikri, kad krovinys atitinka jūsų lūkesčius, o jūs esate pasiruošę pasirašyti krovinio dokumentus.
Neatitikimų fiksavimas
Jei krovinio priėmimo metu pastebite išorinių neatitikimų ar pažeidimų, būtina juos tinkamai užfiksuoti dar nenukrovus gaminių nuo paletės. Pirmiausia, nufotografuokite visus matomus pakuočių pažeidimus, o pastebėjus, kad neatitinka gaminių kiekis, užfiksuokite paletes taip, kad būtų galima nustatyti trūkstamas prekes. Tai padės turėti įrodymų, jei vėliau kiltų ginčų su krovinio vežėju ar gamintoju. Toliau būtina šiuos neatitikimus pažymėti krovinio dokumentuose. Tik tada, kai visi pastebėjimai užfiksuoti, galite pasirašyti.
Antras svarbus etapas – dar prieš montavimo darbus išpakuoti gaminius ir nenukėlus jų nuo paletės, atidžiai patikrinti kokybę bei komplektaciją: ar jie tiksliai atitinka jūsų užsakymą, ar nėra profilių paviršių arba stiklo paketų pažeidimų. Visus neatitikimus fotografuokite – tai palengvins iškilusių ginčų su gamintoju sprendimą tuo atveju, jei vėliau atsiras nusiskundimų dėl gaminių kokybės, kiekio ar išorinių apgadinimų.
Pavyzdžiui, jei lango rėmas įskilęs ar stiklas įbrėžtas, tai įrodys tik detalios produktų nuotraukos. Neturint nuotraukų, įrodančių, kad gaminiai jau buvo pristatyti su pažeidimais, bus traktuojama, jog jie buvo padaryti gabenimo į montavimo vietą ar pačio montavimo metu. Tos pačios nuotraukos padės spręsti ir ginčus su montuotojais, pastariesiems neprisiimant atsakomybės už montavimo metu sugadintus gaminius. Pastebėjus bet kokius neatitikimus, nedelsiant apie tai informuokite gamintoją raštu, arba užpildykite internetinę nusiskundimų formą (jei tokia yra) ir pridėkite visą turimą vaizdinę medžiagą, kad galėtumėte kuo greičiau tai išspręsti.
Nedelskite išpakuoti ir apžiūrėti gaminių – laiku pastebėjus trūkumus bus galima laiku juos išspręsti ir tuo pačiu neužvilkinti vėliau numatytų montavimo darbų.
Apibendrinimas
Atsakingas tiekėjas visuomet operatyviai reaguos į visus iškilusius nesklandumus. Mynest.lt plastikinių (PVC) ir kompozitinių langų užsakymo platformoje rasite nusiskundimų formą, kurią galėsite užpildyti jums patogiu metu, iškilus bet kokiems, su užsakytais gaminiais susijusiems nesklandumams.
Užsakovo atsakomybė už kokybišką gaminių priėmimą ir savalaikį neatitikimų pastebėjimą yra tiek pat svarbi, kiek ir gamintojo įsipareigojimas tiekti kokybiškus ir užsakymą atitinkamus gaminius, todėl laikykitės šių paprastų, bet svarbių žingsnių. Jie padės užtikrinti, kad montavimo darbai vyktų sklandžiai, o gauti produktai atitiktų jūsų lūkesčius.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
MYNEST pataria: kaip teisingai priimti krovinį
2024 09 10 | Rubrika: Miestas
Užsisakius langus ir sulaukus jų pristatymo, krovinio priėmimas yra pirmasis ir vienas svarbiausių žingsnių svajonių namų link.
Nors po truputį ant kulnų pradeda minti ir varžovai, dirbtinio intelekto (DI) pokalbių robotas „ChatGPT“ vis dar išlieka pažangiausiu ir dažniausiai naudojamu išmaniuoju asistentu.
Artėjant balandžiui, švaros mėnesiui, pagrindinius nacionalinius duomenis tvarkantis Registrų centras primena, kad tvarkos ir higienos nederėtų pamiršti ne tik savo namų ar darbo aplinkoje, bet ir vadovaujant įmonėms bei organizacijoms.
Žarnyno ligos – tema, apie kurią žmonės nenori kalbėti garsiai. Tačiau sveikatos priežiūros tinklo „Antėja“ chirurgas Tomas Manelis įspėja, kad laiku nesikreipiant į gydytoją gali laukti itin nemalonios ir gyvenimo kokybę gadinančios pasekmės.
Visame pasaulyje plinta „suverenų“ judėjimai. Jiems priklausantys asmenys atsisako pilietinių pareigų, nepaiso visuomenės normų, taisyklių, konfliktuoja su valstybinėmis ir privačiomis institucijomis, atsisako valstybės dokumentų.
Populiarūs socialiniai tinklai, tokie, kaip „TikTok“ ar „Instagram“ yra pilni įvairiausio turinio – net ir tokio, kuris netinkamas vaikams.
Registrų centras pataria: kaip sužinoti savo NT mokestinę vertę
2022 12 02 | Rubrika: Miestas
Baigiantis metams nekilnojamojo turto (NT) savininkai tradiciškai turi deklaruoti ir sumokėti mokesčius už jiems priklausančią žemę ir statinius.
Krizė po krizės: psichologai pataria, kaip nepasiduoti chroniškam stresui
2022 10 05 | Rubrika: Miestas
Viena paskui kitą sekančios krizės – pandemija, karas, ekonominiai iššūkiai – paveikė ir tebeveikia žmones gana intensyviai, o neturint pakankamai laiko atsigauti tarp krizinių įvykių, tikėtina, galima atsidurti chroniško streso būsenoje.
„Tele2“ pataria, kaip nuotoliniu būdu efektyviai suvaldyti verslo procesus
2020 11 07 | Rubrika: Verslas pinigai
Lietuvoje prasidėjus antrajam karantinui biurai vėl kraustosi į namus. Šis procesas bus daug sklandesnis pasitelkus „Tele2“ nuotolinio darbo sprendimus verslui. „Siekiame būti ten, kur yra mūsų klientai, kad darbas nuotoliniu būdu vyktų be jokių rūpesčių, o verslo procesai nesustotų. Išmanius sprendimus verslui galima užsisakyti neišeinant iš...
7 faktai apie IQ ir Gibsono testus: kaip teisingai pasirinkti?
***, 2019 02 10 | Rubrika: Politikų, lyderių žodis
Ar kada nors susimąstėte, kodėl jūsų vaikui vieni dalykai mokykloje sekasi puikiai, o kiti – sunkiau? Kodėl vieni matematikos uždavinius „gliaudo“ lengvai lyg riešutėlius, o kitiems reikia daug sykių aiškinti? Kodėl vienas, vos išgirdęs ketureilį, gali jį atkartoti akimirksniu, o kitam reikia daug laiko ir pastangų vien perskaityti tekstą?