Liga – galimybė pažadinti stebuklą

Palangos tiltas, 2014-02-27
Peržiūrėta
3167
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Liga – galimybė pažadinti stebuklą

„Logiška, jei gydytojas ligoniui pasako: liga neišgydoma. Žmogus susitaiko, nebeieško, nebesistengia pasveikti. Svarbu ieškoti išeities ir tikėti – tada organizme gali įvykti stebuklas. Tik pakeitus mąstymą, emocijas, pasikeis ir gyvenimas. Rytų filosofai sako: per ligą Dievas kalbasi su tavim; kuo sunkesnė liga – tuo jis arčiau tavęs, tuo daugiau galimybių save pakeisti. Pasinaudokime ligų duotu šansu”, – kalba Klaipėdos klubo „Kelias į save” vadovas Arūnas Jonuškis, septynių knygų apie Su Džok terapiją, daugelio straipsnių apie sveikatą autorius, 10-ies televizijos laidų apie sveikatingumą dalyvis.

 

Su Džok terapijos pamokos

Sveikata – tavo paties rankose. Tiesiogine šio žodžio prasme. Žinai savo ligą, atrask ją delne ir... gydykis į sveikatą. Pasak Arūno, paprasčiausias, lengviausias ir pigiausias būdas, kuriuo žmonės gali sau padėti pasveikti – Su Džok , t.y. korėjietiškas taškinis plaštakų ir pėdų masažas. „Šios terapijos pagrindus lengva išmokti, tam prireiks 4-6 paskaitų“, – tvirtina Arūnas. Diagnostika iš delno labai paprasta. Tereikia žinoti, kur delne yra kokio organo ar kūno dalies taškai (tam pasitarnaus A. Jonuškio išleistos knygos ar plakatai). Jei kurio nors organo veikla sutrikusi – jo atitikmens taškai delnuose bus skaudūs. Taip mūsų vidus kalbasi su mūsų išore. Spaudžiant skausmingus taškus, į sergantį organą siunčiamas impulsas, skatinantis sveikti. Žmonių nuostabai, paskaitos metu taškiniu masažu įvairūs skausmai nuimami ar sumažinami per 3-10 minučių. Radikulito skausmui nugalėti prireiks 10-15 minučių. Na, o jei liga įsisenėjusi, masažuoti reikės kantriai ir ilgai – mėnesį, pusmetį, o gal ir metus ar net ilgiau. Tai natūralus savipagalbos ir ligų profilaktikos metodas. Metodas yra absoliučiai saugus, jis negali pakenkti, nes sukurtas ne žmogaus, o motinos gamtos. Jei spausime ne tą tašką, tiesiog nebus jokio efekto. Išmokęs Su Džok terapijos, žmogus tampa pats sau gydytojas.

 

Rezultatai

Žmogus, gavęs žinių apie šią savipagalbos sistemą ir išmokęs ja naudotis, galės tai daryti visą savo gyvenimą. Arūnas dalinasi rezultatais, kuriuos žmonės pasiekė, išmokę Su Džok terapijos. Apkurtęs vyras pradėjo girdėti. Kelio sąnario keitimo operacijai besiruošianti moteris po 3 mėnesių pradėjo vaikščioti be lazdelės. Vyras po insulto, medikų nuostabai, po kelių mėnesių Su Džok taškinio masažo, pradėjo vaikščioti ir kalbėti. Moksleivė per 8 mėnesius išsigydė mazginę strumą. 65 metų šiaulietis po 4 mėnesių akių taškų savimasažo į paskaitas ateidavo jau be akinių. Panevėžietė per 5 mėnesius išsigydė šlapimo pūslę, kurią skaudėjo 40 metų. Virginija iš Kybartų daugelį metų negalėjo lankstyti pirštų. Po savaitės masažuojant Su Džok taškus, pirštai pradėjo lankstytis. O po 2 mėnesių moteriškė jau galėjo dirbti visus darbus. Vil­ka­viš­kie­tė, pasi­nau­do­ju­si Su Džok tera­pi­ja, per ketu­ris mėnesius atsi­kra­tė gim­dos mio­mos. Vilnietė Jolita išsigydė daugiau kaip septyniolika metų ją kankinusią odos egzemą. Daugelis besigydančių savarankiškai Su Džok terapija, sutiko pasidalinti savo rezultatais ir patirtimi naujame dokumentiniame filme. Visi jie išbandė Su Džok metodą ir buvo tiesiog apstulbinti jo efektyvumu.

Su Džok sistema labai efektyvi gydant kūdikius bei vaikus. Kepenų, inkstų, limfos valymas, žarnyno, kasos, skrandžio, sąnarių ir stuburo funkcijų harmonizavimas, imuniteto stiprinimas, kraujospūdžio reguliavimas, kraujotakos aktyvinimas, regos gerinimas, įvairiausių skausmų mažinimas, svorio korekcija, taškinis masažas vaikams – visa tai ir dar daugiau sužinosite atėję į paskaitas.


Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Kretingos g. 21, aktų salėje kovo 6 d., 18 val. vyks paskaita apie Su Džok terapiją ir ARŪNO JONUŠKIO knygų „SU DŽOK – GAMTOS DOVANOTAS GYDYTOJAS“ pristatymas

Paskaita nemokama

Daugiau informacijos www.keliasisave.lt, 8 6766 5551

Jūsų komentaras:

Pamėgink ir sužinosi daugiau... 2014-03-18 07:47 (. / IP: 86.100.63.40)
Viskas gerai-kas gera ir nuoširdu... Šįvakar, 03.18d . 18 val.Jurgučio m-loj -vyks paskaita (nemokama)apie Su Džok terapija...ir kt

Taip pat skaitykite

Onkologinis susirgimas – diagnozė, kurią gali išgirsti ir jauni žmonės. Sėklidžių vėžys net gi vadinamas jaunų – 15-50 metų – vyrų onkologine liga. 


Higienos instituto išankstiniais duomenimis, pernai Lietuvoje mirė 47 746 žmonės (22,9 tūkst. vyrų ir 24,9 tūkst. moterų), t. y. 4 199 asmenimis daugiau negu 2020 metais. COVID-19 liga pateko į pagrindinių trijų mirties priežasčių trejetuką – nusinešė daugiausia gyvybių po kraujotakos sistemos ligų ir piktybinių navikų.


Nuo pirmadienio, sausio 17 d., žmonės, kuriems bus nustatyta besimptomė COVID-19 liga, galės izoliuotis trumpiau – nebe 10 dienų, o 7 dienas.


Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje trečiadienį patvirtinti 552 nauji koronaviruso atvejai, mirė dar 10 žmonių. Šiuo metu Palangoje COVID-19 serga 10 palangiškių, trims liga diagnozuota trečiadienį. Iš viso šia liga yra persirgę 586 palangiškiai. Dešimties palangiškių pagrindinė mirties priežastis buvo koronavirusas.


Gruodžio mėnesį Palangos pradinės mokyklos mokiniai ir jų tėveliai, bendradarbiaudami su Palangos Socialinės rūpybos skyriaus darbuotojais, dalyvavo gerumo akcijoje „Padovanokime vaikams mažą Kalėdų stebuklą“. Akcijos metu buvo renkami įvairūs negendantys maisto produktai, kurie buvo skirti socialinės rizikos bei gausioms šeimoms, kad Kalėdų stalas ir šiose...


„Palangos tilto“ skelbtoje tradicinėje gerumo akcijoje „Padovanokite vaikams mažą Kalėdų gerumo stebuklą“, kurios metu renkamos dovanos – negendantys maisto produktai ir skanumynai likimo nuskriaustiems vaikams, šią savaitę dosniai ir aktyviai dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai...


„ Logiška, jei gydytojas ligoniui pasako: liga neišgydoma. Žmogus susitaiko, nebeieško, nebesistengia pasveikti. Svarbu ieškoti išeities ir tikėti – tada organizme gali įvykti stebuklas. Tik pakeitus mąstymą, emocijas, pasikeis ir gyvenimas. Rytų filosofai sako: per ligą Dievas kalbasi su tavim; kuo sunkesnė liga – tuo jis arčiau tavęs, tuo daugiau galimybių save pakeisti. Pasinaudokime ligų...


Iš palangiškės Rasos Idzelienės galima daug ko pasimokyti, pirmiausia – į gyvenimą žvelgti taip, jog niekuomet neliktų nuoskaudos, jame pamatyti tik gerus dalykus. Nors, kaip pati papasakojo, serga cukriniu diabetu jau beveik 30 metų, jos ši liga neįveikė. „Susitaikiau su ja, ji yra mano gyvenimo dalis, todėl neatskiriama, turiu ja rūpintis“, - nusišypsojo miestelėnė.


Atvirai pasakius, kai paskelbėme Kalėdų gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“, net nesitikėjome, kad ji susilauks tokio didelio jūsų, mielieji, dėmesio. Dabar galime drąsiai teigti: jūsų dėka Kalėdų mažo stebuklo sulaukė beveik pusšimtis Palangos vaikų.


Parkinsono liga – itin sunki liga, neleidžianti sergančiajam gyventi pilnavertį gyvenimą, atima gebėjimą vaikščioti. Svarbiausia, jog niekas dar nesugebėjo ištirti, dėl kokių priežasčių ji atsiranda. Į šį klausimą vis bando rasti drauge su savo įkurtos draugijos likimo bendražygiais, sergančiais Parkinsono liga palangiškiais, Jadvyga Ramašauskienė. „Žmogus lyg ir gyvas, bet pavaikščioti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius