KAS ŠILDO PANAŠIAI KAIP SAULĖ?
Infrarediniai šildytuvai nešildo oro, jie veikia kaip saulė – vos įjungti paskleidžia infraraudonuosius spindulius, kurie šildo visus greta esančius objektus, tame tarpe ir žmones. Toks šildymo būdas yra efektingas ir dėl to, kad jam nėra reikalingas palaipsniui kylančiam aplinkos įšildymui skirtas laikas. Šio tipo šildytuvai yra skirstomi į keramikinius, anglies pluošto ir kvarcinius.
Kuo yra patrauklūs infraraudonųjų spindulių šildytuvai?
Infraraudonųjų spindulių šildymo prietaisus galima naudoti dideliuose pastatuose bei erdvėse po atviru dangumi. Be to, juose yra integruotas temperatūros reguliavimas, kas leidžia aplinkui nuolat palaikyti vienodą šilumos lygį. Kaip teigia elektrikai, šie prietaisai elektros energijos taupymo atžvilgiu pirmauja tarp kitų elektrinių šildytuvų. Todėl jie idealiai tinka parduotuvėms, viešojo maitinimo įstaigoms, nes patalpas įšildo trigubai greičiau nei kiti šilumos šaltiniai.
Kuo tarpusavyje skiriasi keraminiai, anglies pluošto ir kvarciniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai?
Keraminiai infraraudonųjų spindulių šildytuvai neskleidžia šviesos, o jų kaitinimo elementai veikia iki dešimties tūkstančių valandų. Jie yra priskiriami vidutinio pajėgumo šildytuvų grupei, todėl labiausiai tinka erdvioms pramoninės, gamybinės paskirties patalpoms, nes jie garantuoja stipresnį šilumos pojūtį.
Tuo tarpu anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildytuvai labiau tinka gyvenamųjų patalpų ir lauko terasų apšildymui, nes jie veikia švelniau ir skleidžia šviesą, jų kaitinimo elementų tarnavimo laikas siekia iki dvylikos tūkstančių valandų.
Šviesą skleidžia ir kvarciniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai, jie spinduliuoja vidutinės galios spindulius, todėl savo techninėmis savybėmis yra artimesni keramikiniams šildytuvams, tik jų kaitinimo elementai tarnauja šiek tiek mažiau – iki septynių tūkstančių valandų.
Ar saugu naudoti infraraudonųjų spindulių šildytuvus?
Kadangi infraraudonųjų spindulių šildytuvai turi įdiegtas apsaugos sistemas, jiems nukritus ant žemės ar viršijus leistinos temperatūros ribas, tuoj pat suveikia automatinis išsijungimas. Be to, ramina ir tai, kad, kaip tvirtina medikai, infraraudonieji spinduliais visiškai nekenkia sveikatai. Taip pat prie šios rūšies privalumų reikia paminėti ir tai, kad jie yra apsaugoti nuo drėgmės poveikio ir į aplinką neskleidžia kokių nors pavojingų medžiagų, todėl juos galima naudoti ir ten, kur susiburia daug žmonių. Daugiau informacijos apie infraredinius šildytuvus bei kur juos galima įsigyti rasite užsukę į https://renginiopartneris.lt/ internetinę svetainę.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Rugsėjo 27-ąją, Seimo narys Mindaugas Skritulskas, kuris yra kandidatas į 2024-2028 Seimą Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje, Seimo Antikorupcijos komisijoje davė paaiškinimus dėl jo tariamo dalyvavimo Palangos apžvalgos rato versle. „Mindaugas aiškiai papasakojo, kaip buvo kurpiama ši rinkiminė „istorija,“ – po posėdžio įraše Facebook komentavo Palangos meras ir M. Skritulsko...
Lietuvoje tik 0,65 proc. įmonių yra sukūrusios po daugiau kaip 250 darbo vietų, tačiau būtent jos sugeneruoja daugiau kaip trečdalį metinės apyvartos, rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva“ atlikta analizė.
VRK primena: kaip reitinguoti kandidatus ir kaip vyksta balsavimas vokais?
2023 02 21 | Rubrika: Miestas
Rinkėjai, planuojantys atvykti balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose išankstinio balsavimo dienomis, domisi, kokia tvarka vyksta balsavimo iki rinkimų dienos procesas.
Lietuva, paremk eurą, kaip Ukrainos valiutą
2021 10 21 | Rubrika: Verslas pinigai
Ukrainai reikia įsivesti eurą, kaip valiutą, apeinant pasipriešinimą ir užtikrinant, kad žinia yra aiški – Ukrainos ateitis yra ES ir NATO ir laisvame Vakarų pasaulyje. Euras, kaip valiuta, tai visiems labai aiškiai parodo – ir prancūzams, ir rusams, ir visiems ukrainiečiams.
21-erių metų Marius Žostautas, prekybos centro „Maxima“ Palangos centre kasininkas-pardavėjas, pateko į didžiausio šalies maisto prekybos tinklo sausio herojų vienuoliktuką – už paslaugumą ir dėmesį klientams. Viena palangiškė nepatingėjo apie jai patikusį „Maxima“ darbuotoją parašyti jam padėką ir nusiųsti ją „Maxima“ vadovybei į...
Geriausias būdas išlikti sveikiems – galvoti ką valgome, kaip ilsimės, kaip gyvename
"Palangos tilto" redakcija, 2019 01 04 | Rubrika: Sveikata
Sukaupta ilgametė profesinė patirtis, stažuotės Lietuvoje ir užsienyje, domėjimasis medicinos naujovėmis – tokia yra ilgametės Palangos reabilitacijos ligoninės neurologijos vyriausiosios gydytojos reabilitologės, o šiuo metu – Palangos reabilitacijos ligoninės direktoriaus pavaduotojos medicinai, Juditos Daratienės kasdienybė.
Amerikiečiai nėra dėl grybų pamišę kaip dzūkai, bet ten jie... medžiojami
2014 11 03 | Rubrika: Miestas
Vienoje iš gražiausių Antikos sakmių minimi tokie mitologiniai pabaisos, kurie maitinosi akmenimis ir kas rytą kruopščiai ruošdavosi jų medžioklei. Visiškai nenustebome, kai tolimame Kolorade Brekenridžo (Breckenridge) kurortiniame miestelyje taip pat išgirdome išsireiškimą apie „grybų medžioklę“ („hunting of...
Kovo 11-osios pamokos: kaip auganti karta supranta pilietiškumą
Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 03 07 | Rubrika: O man ne dzin
Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės dienai, ne vienam mūsų kyla klausimas: o kaip aš pats suvokiu šią datą, ką man reiškia valstybė, pilietiškumas, patriotiškumas? Suaugusieji tai supranta ir suvokia vienaip, o jų minčių atspindžius galime išvysti ir laikraščių puslapiuose, ir interneto portaluose. O kaip tai suvokia auganti karta?...
Savivaldybėje šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus, gadina orą kaip šeškas. Kas? S. Simė! 9
Linas JEGELEVIČIUS, 2012 12 17 | Rubrika: Miestas
Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?
Senus kaip pasaulis nusirašinėjimo būdus keičia nauji – įrašai MP3 grotuvuose, telefonuose 1
Alfredas PUMPULIS, 2011 11 28 | Rubrika: O man ne dzin
Dažniausiai ne pačių gabiausių mokinių pasirenkami nusirašinėjimo būdai iki šiol stebina ne vieną: popieriukai kišenėse, formulės bei sąvokos užkeverzotos ant rankos arba švarko rankovės. Nusirašinėjimas – senas kaip mūsų pasaulis: apie jį be galo daug kalbėta mūsų tėvų, senelių laikais, sukurti ir vis dar kuriami metodai kaip nusirašinėti ir...