Palangoje pergalingas S. Mitchello šūvis padovanojo pergalę prieš „Neptūną-Akvaservį“

"Palangos tilto" informacija, 2019-03-09
Peržiūrėta
1863
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kovo 8 d. vakarą Spenseris Mitchellas tapo „Palangos Kuršių“ (26-15) herojumi. Netaiklų komandos draugo metimą pataisęs amerikietis išplėšė pajūrio komandos pergalę 84:83 (25:23, 19:23, 20:16, 20:21) prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ (20-21).

Likus 25 sekundėms iki susitikimo pabaigos uostamiesčio ekipos įžaidėjas Tadas Pažėra baudų metimais išvedė svečių ekipą į priekį (83:82), tačiau rungtynių baigtis priklausė „Kuršiams“.

Mykolo Dieninio tolimas metimas nepasiekė tikslo, tačiau laiku ir vietoje atsidūręs S. Mitchellas jį pataisė ir iškovojo palangiškiams dramatišką pergalę.

Galingą antrąjį kėlinį sužaidė „Neptūnas-Akvaservis“ įžaidėjas T. Pažėra – gynėjas pataikė visus keturis dvitaškius, pridėjo du baudų metimus, pelnė 10 taškų, o svečiai iš Klaipėdos į ilgąją pertrauką nusinešė 2 taškų persvarą – 46:44.

Trečiasis ketvirtis priklausė „Kuršių“ lyderiui Jalenui Riley. Amerikietis įmetė 15 iš 20 palangiškių pelnytų taškų kėlinyje, taip leisdamas šeimininkams prieš lemiamas 10 dvikovos minučių įgyti 2 taškų pranašumą – 62:64.

„Neptūnas-Akvaservis“ gretose pergalingame susitikime išsiskyrė T. Pažėra. Įžaidėjas per 26 minutes pelnė 25 taškus (9/11 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, surinko 25 naudingumo balus.

Tuo metu Palangos ekipoje žibėjo naudingiausias lygos krepšininkas J. Riley. „Kuršių“ lyderis per 28 minutę pelnė 28 taškus (5/9 dvit., 4/9 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimą, blokavo metimą, tris kartus suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

Rytoj klaipėdiečiai uždarys reguliarųjį sezoną namuose dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“. Mačo pradžia – 16 val.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 25 (9/11 dvit.), Klaidas Metrikis 16 (4/8 trit.), Arūnas Mikalauskas 13, Vytautas Šarakauskas 11 (5 atk. kam.).

„Kuršiai“: Jalenas Riley 28, Spenseris Mitchellas 17, Aidas Viskontas 13, Tomas Miškinis 12.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo.

„7bet-NKL“ lyderių mūšyje triumfavo Palangos „Olimpas“ (29-5). Sandžio Buškevico auklėtiniai savo aikštėje 78:73 (21:10, 16:20, 20:19, 21:24) pranoko „Telšius“ (27-8) ir pratęsė savo pergalių seriją iki septyniolikos.

Antrą pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Palangos Kuršiai (2-1). Šį kartą Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 72:66 (20:17, 20:21, 15:14, 17:14) ketvirtadienį, spalio 14 d., nugalėjo be pergalės liekančius „Mažeikius“ (0-3).

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) Palangos asmens sveikatos priežiūros centrui (PASPC) padovanojo modernų ir patogų bekontaktį kūno temperatūros detektorių, į kurį yra integruotas automatinis rankoms skirto higieninio dezinfekcinio skysčio dozatorius. Bendra paramos vertė – 2602 eurų. „Vis dar tebesitęsiančios ekstremalios situacijos ir karantino metu tai...

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto šeimininkė „Palangos“ komanda savo žiūrovams padovanojo tikrą krepšinio šventę ir bronzos medalius – trenerio Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynėse dėl trečios vietos 80:65 (22:20, 17:12, 14:9, 27:24) įveikė Jonavos „Petrochemą“.

BBL čempionate „Palanga“ iškovojo svarbią pergalę

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 03 | Rubrika: Sportas

Labai svarbią pergalę penktadienį Baltijos krepšinio lygos (BBL) A grupėje iškovojo Palangos klubas „Palanga“, kuris savo aikštelėje 71:58 (17:19, 17:19, 22:9, 15:11) įveikė Raplos „Rapla“ ekipą iš Estijos.

Įsibėgėja Palangos mėgėjų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir „Palangos tilto“ komanda. Antras rungtynes tokių varžybų debiutantė „Palangos tilto“ komanda žaidė su Šventosios „Paršelio rojumi.“

„Naglis“ iškovojo 17-ąją pergalę

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšinio komanda susitiko su Joniškio „Delikatesas“ bei Mažeikių „Mažeikiai“ krepšininkais. Po itin sunkių kovų palangiškiai iškovojo 17-ąją pergalę prieš stiprią mažeikiečių komandą rezultatu 71:67 ir pralaimėjo joniškiečiams rezultatu 99:89.