Mandalų piešimas – dvasinė praktika

"Palangos tilto" informacija, 2020-09-10
Peržiūrėta
1699
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mandalų piešimas – dvasinė praktika

Mandalų piešimas – tai dvasinė praktika, kurios metu galime naujai pažvelgti į savo vidinį pasaulį, labiau pažinti save ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Piešiant mandalą svarbu struktūra ir spalva. Struktūra išreiškia žmogaus loginę pusę, spalva- intuityvinę. Kurti mandalas gali išmokti kiekvienas, tam visiškai nebūtini piešimo įgūdžiai.
Mandala – tai tam tikros atsikartojančios, simetriškos formos, dvasinė praktika, darbas su pačiu savimi. Joje viskas susiję ir vientisa, kaip ir mus supančiame pasaulyje viskas yra bendra, nieko nėra atskira. Mandalos struktūra – tai tam tikra forma, kuri tiesiogiai mus veikia. Vientisumą ir harmoniją jai suteikia atskirų elementų jungtys ir atsikartojančios linijos. Piešimas padeda save pažinti ir suvokti – žmogus dažnai pamato, kad kažkas jo mandaloje yra ne taip. Mandalos piešimo technikų yra įvairių. Tačiau technika ne taip svarbu. Svarbiausia, ką piešdami išsakote ir jaučiate.
Mandalų piešimas padeda žmonėms su negalia, turintiems psichologinių problemų. Jie gali atsipalaiduoti ir geriau pažinti save. Kviečiame užeiti pas mus ir pasimokyti piešti mandalas. Mes dirbame pagal projektą „Nelikite su negalia vieni“. Renkamės adresu Jūratės g. 11, nuo 11 iki 15 val. Taip pat kviečiame aplankyti LSPŽG bendrijos narių mandalų parodą Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.


Pagal „15min.lt“ parengė Valdas Umbrasas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Naujiena Palangoje!

2024 08 05 | Rubrika: Miestas

Miško terapija – tai moksliškai pagrįsta sveikatinimo praktika žmogaus emocinei, psichinei, fizinei, protinei, dvasinei sveikatai. Tai lėtas,sąmoningas buvimas, patiriant visais savo pojūčiais – rega, klausa, skoniu, juosle, lytėjimu.


Svetlana Tučkė, Palangos miesto Tarybos narė, auginanti dukrelę, 2023-iųjų pabaigoje grįžo į Tarybą su iniciatyva – pastatyti kurorto vartų skulptūrą Palangoje. Tačiau idėjai pasišiaušė ne tik valdantieji konservatoriai, bet ir dalis opozicijos. „Paprašiau Antikorupcijos komisijos ištirti jos pasiūlymą. Nesuprantu, kodėl vienam projektui be konkurso turėtų būti skiriamos Savivaldybės...


Šventosios miesto infrastruktūra sparčiai keičiasi. Netrukus jį papildys naujas, Skandinaviškos urbanistikos projektas. Planuojama, kad Elijos gatvėje, 3,5 hektarų plote vystoma nauja 68 namų ir kotedžų gyvenvietė ,,Naujasis pajūris“, taps pirmuoju ,,žaliosios“ energijos projektu pajūryje, kuriame bus realizuota didžiuosiuose miestuose taikoma NT projektų praktika. 


„Psyche ir gamta“ – tai tarsi paroda-kelionė. Fizinė, mentalinė ir dvasinė viename. Tai paroda apie gamtą ir joje vaikščiojantį nerimą, apie klaidžiojančią „psyche“, kuri stebi, analizuoja, nori suprasti“, – taip savo tapybos parodą, nuo liepos 29-osios eksponuojamą „Ramybės“ galerijoje, pristatė jaunosios kartos tapytoja Goda Lukaitė.


Bendrystė - neįkainojama dovana, kurią galime vienas kitam įteikti. Šiai bendrystei Telšių vyskupijos Caritas į Palangą sukvietė gausų būrį Caritas  koordinatorių ir savanorių. Sudaryta turininga ir kryptinga trijų dienų programa „ Šv. Juozapo globoje“ dar tvirčiau sutelkė Caritas savanorius į bendrą šeimą bendram tikslui – padėti tam, kuriam reikalinga ne tik materialinė, bet ir...


Prekių įsigijimas internetu – tai sparčiai populiarėjanti praktika, kurios privalumais jau įsitikino daugybė vartotojų. Apsipirkimas virtualioje erdvėje visuomet padeda sutaupyti laiko, todėl neturintys galimybių apsilankyti fizinėse pardavimo vietose gali pasvarstyti ir apie tokį prekių įsigijimo būdą. Moto prekių pasirinkimas virtualiose parduotuvėse yra tikrai nemažas, tad tuomet, jei...


Informacinės visuomenės ir technologijų amžiuje žinių bei įgūdžių, įgytų mokykloje ar universitete, visam gyvenimui nepakanka. Norint prisitaikyti, išlikti konkurencingam besikeičiančiame pasaulyje, reikia nuolat tobulėti. Svarbu kompleksinės žinios – ne tik teorija, bet ir praktika.


Mandalų piešimas – dvasinė praktika

"Palangos tilto" informacija, 2020 09 10 | Rubrika: Miestas

Mandalų piešimas – tai dvasinė praktika, kurios metu galime naujai pažvelgti į savo vidinį pasaulį, labiau pažinti save ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Piešiant mandalą svarbu struktūra ir spalva. Struktūra išreiškia žmogaus loginę pusę, spalva- intuityvinę. Kurti mandalas gali išmokti kiekvienas, tam visiškai nebūtini piešimo...


Erasmus+ – tai Europos komisijos programa, padedanti gerinti mokymosi kokybę bei skatinanti bendradarbiavimą tarp įvairių kultūrų žmonių. Ji leidžia dalytis sukaupta praktika bei naujovėmis ir skatina moksleivius pažinti pasaulį už mokyklos ribų. Šios programos projekte „DARE – Democratic Actions Rule Europe“ (Demokratiniai veiksmai valdo Europą) nuo 2017 metų...


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius