Ko nežinojote apie gipiūrą?
Gipiūras – tai nesenstanti klasika. Gipiūrinės suknelės ant garsių mados namų podiumų, parduotuvių vitrinose ir ant raudonų kilimų pasirodo jau daugelį metų. Gipiūrinius audinius galima panaudoti kuriant įvairiausių stilių drabužius – nuo septintojo dešimtmečio stiliaus tendencijų iki šiuolaikinių ilgų vakarinių suknelių. Šie išskirtiniai prabangūs audiniai gali būti vienspalviai – su tos pačios spalvos pamušalu – arba margaspalviai.
Gipiūras – kas tai?
Gipiūras yra nėrinių rūšis, kuriai būdingas subtilus ir nėriniuotas raštas. Jis pagamintas iš skirtingo skersmens siūlų, kurie yra supinti tam tikru būdu, sukuriant sudėtingą ir įmantrų raštą. Gipiūras gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, tokių kaip medvilnė, šilkas, poliesteris ir kt. Šis audinys dažnai yra naudojamas papuošti drabužius, namų baldus ir kitus daiktus. Iš jų siuvamos nuostabios ir prabangios užuolaidos bei kiti tekstilės gaminiai.
Gipiūro panaudojimas
Ši medžiaga puikiai naudojama ir kaip dekoratyvinis akcentas. Prie paprastos, atrodo, niekuo neišsiskiriančios suknelės galite pridėti gipiūrinių detalių suknelės apačioje ar ant jos rankovių, kurių dėka ji iš karto įgaus naują vaizdą – elegantiškesnį, įdomesnį ir labiau traukiantį akį. Tai puikus būdas atnaujinti savo garderobą, jei tik turite tam pašaukimą ar kūrybinę dvasią, juk gipiūras – plačiai naudojamas audinys.
Gipiūro, plačiau visuomenėje žinomo kaip nėriniai, neturėtume sieti tik su tipinėmis apatinio trikotažo medžiagomis. Gipiūras gali būti sėkmingai panaudotas ant kasdienių ar iškilmingų drabužių. Iš jo galite siūti dailias vakarui skirtas sukneles, kurių pagrindinis elementas yra nėriniai, o paprastas palaidines, sukneles ar kitus aprangos elementus paįvairinti siuvant apykakles, raukinius, rankoves ir pan.
Kokiomis savybėmis pasižymi gipiūras?
Štai keletas gipiūrinio audinio privalumų:
Subtilus nėriniuotas raštasUniversalus audinys, panaudojamas daugelyje projektųLengvai prižiūrimas audinysJis gali būti naudojamas įvairių dekoratyvinių elementų kūrimuiApskritai gipiūras yra gražus ir universalus audinys, iš kurio galima kurti įvairius tekstilės gaminius: nuo drabužių iki užuolaidų ir namų dekoracijų. Jį gana lengva prižiūrėti, tačiau svarbu vengti stiprių ploviklių ar baliklių.
Kaip prižiūrėti gipiūrą?
Gipiūras yra gana lengvai prižiūrimas audinys. Jį tikrai galima be vargo skalbti skalbimo mašinoje ir džiovinti automatinėje džiovyklėje, tačiau tam reikia sukurti švelnias sąlygas. Tačiau itin svarbu jų plovimo procese vengti naudoti baliklius ar stiprius ploviklius, nes šie gali pažeisti gipiūrinį audinį.
Ieškote, kur įsigyti kokybišką gipiūrą? Norite turėti galimybę rinktis iš plataus audinių asortimento? Tokiu atveju ieškokite tik specializuotų audinių parduotuvių, kurios gali pasiūlyti gerą aptarnavimą, aukštą gaminių kokybę ir platų pasirinkimą.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
„Palangos tiltas“ viešą tribūną jau suteikęs miesto Tarybos naujokei Martynai Miklovienei (LVŽS) bei į Tarybą po pertraukos sugrįžusiam Eimučiui Židanavičiui (Regionų partija) bei Nerijui Stasiuliui (TS-LKD), sulaukė ir kitų Tarybos naujokų – Renaldo Seibučio, Ingridos Valaitienės bei į Tarybą sugrįžusio Arvydo Martinkėno (visi jie yra TS-LKD frakcijos nariai) – atsakymų apie darbą Taryboje....
Ko nežinojote apie gipiūrą?
2023 10 25 | Rubrika: Miestas
Gipiūras – tai nesenstanti klasika. Gipiūrinės suknelės ant garsių mados namų podiumų, parduotuvių vitrinose ir ant raudonų kilimų pasirodo jau daugelį metų.
Ko nežinojote apie statybinius konteinerius
2023 09 26 | Rubrika: Miestas
Žodis konteineris dažnam asocijuojasi su dėže šiukšlėms išmesti. Šiandien šis terminas turi gerokai platesnę reikšmę.
Valentino dienai skirtus „Palangos tiltus“ klausimus kandidatai į Palangos merus praleido negirdomis. Nuolat savo meilę žmonai Vilmai prisiekiantis Palangos meras Šarūnas Vaitkus, su kuria abu augina tris vaikus, antradienį buvo nepasiekiamas. Tik Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas Jonas Kubilius atsakė greitai ir aiškiai.
Vasaros malonumai – grėsmė jūsų akiniams: klaidos, kurių net nežinojote darantys
2022 07 21 | Rubrika: Miestas
Kaitri saulė, sūrus vanduo ir smėlio krislai akiniams yra pavojingi, o nežinant, kaip tinkamai juos apsaugoti, akiniams galima dar labiau pakenkti.
Palangos baseinas švenčia trečiąjį gimtadienį: jau apsilankė apie 290 000 lankytojų, apie 6 000 sportininkų, apie 45 000 senjorų, apie 29 000 Palangos senjorų
"Palangos tilto" informacija, 2022 03 04 | Rubrika: Miestas
Palangos baseinas kovo 1-ąją šventė savo trečiąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų.
Šeši faktai apie Peugeot, kurių nežinojote
2021 11 11 | Rubrika: Miestas
Pirmasis Peugeot automobilis turėjo tris ratus. Tokia buvo automobilizmo pradžia, dar nebuvo plačiai paplitusių normų, kas yra leistina ir kas yra normalu, todėl kiekvienas gamintojas turėjo laisvę išbandyti skirtingas konfigūracijas, skirtingą valdymo techniką, tuo tarpu Peugeot kūrėjams pasirodė, kad automobilis su trejais ratais yra pranašesnis. Tik trys triračiai modeliai buvo...
Mokesčių nepriemoką, kuriai buvo taikoma mokestinė pagalba ir tik nuo lapkričio 1 d. pradėti skaičiuoti delspinigiai, turi per 70 Palangos m. savivaldybės įmonių (per 210 tūkst. eurų), taip pat apie 100 savarankiškai dirbančių (per 60 tūkst. eurų) ir apie 600 jokios veiklos nevykdančių (per 90 tūkst. eurų) savivaldybės gyventojų. Pastarųjų didžiausia dalis turi nepriemoką iki 20 eurų.
Vasario 20 dieną suėjo šimtas dienų, kai dirba naujai išrinktas Seimas bei konservatorių ir liberalų Vyriausybė. Ta proga Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Seimo narys, išrinktas Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, atvirai atsakė į įvairius „Palangos tilto“ klausimus.
Šveicarijoje- iš pirmų lūpų apie „dieviškąją dalelę“, mokiniams Palangoje apie fiziką - kitaip
Vaidilė GEDMINAITĖ, 2015 03 19 | Rubrika: Miestas
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos fizikos mokytojai Saulei Paulikienei, neseniai besistažavusiai Šveicarijoje, Ženevoje įsikūrusiame Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijoje (CERN), iki šiol nedyla patirti įspūdžiai – juk apsilankyta mokslo įstaigoje, visame pasaulyje žinomoje dėl to, kad centro mokslininkai daugiau kaip po pusę amžiaus trukusių...