„Lietuvos balso“ dalyvė Gintė į sceną lipo liūdniausią savo gyvenimo dieną
Amžina taisyklė, kad nelaimės nesirenka tinkamo laiko, galioja absoliučiai visiems. Ir tiems, kuriems vieną liūdniausių dienų gyvenime reikia lipti į sceną ir dainuoti. Kad ir kas būtų nutikę už jos ribų. Patyrę scenos profesionalai dažnai kalba apie tai, kad žiūrovas niekada neturi žinoti, kas vyksta asmeniniame jų gyvenime. Tokį išbandymą prieš „Lietuvos balso“ nokautus patyrė ir jaunoji dainininkė Gintė Sičiūnaitė.
Likus vos dviem dienoms iki filmavimo, Gintė sužinojo, kad mirė mylima jos močiutė. Laidotuvės vyko nokautų filmavimo dieną ir pakeisti jau nieko nebuvo galima. Liūdesio apimta mergina neturėjo laiko ir ilgoms repeticijoms – išvyko į Palangą pas saviškius ir mintyse pradėjo svarstyti: ar ras jėgų tą pačią dieną lipti į sceną ir pasirodyti žiūrovams.
„Esu labai dėkinga savo šeimai, kuri mane tą akimirką labai palaikė. Kiti smerktų ir nesuprastų – kaip gali tokią dieną apsimesti, kad tau viskas gerai, kad esi linksma? Tačiau ir pati močiutė, su kuria buvome labai artimos, būtų norėjusi, kad dainuočiau. Galbūt ji man ir padėjo rasti jėgų“, − sako G. Sičiūnaitė.
Dvidešimtmetės dainininkės iš pajūrio įsitikinimu, pasirinkęs artisto kelią turi žinoti, kas laukia. „Būtų labai gera, jei pasiimtumėme tik gerus pojūčius, kad viskas būtų tik rožėmis klota. Tačiau taip nėra. Puikiai tai suprantu. Mes turime nusipurtyti viską prieš lipdami į sceną, o nulipę nuo jos, vėl galime savo skausmus susirinkti“, − įsitikinusi ji.
Į „Lietuvos balso“ nokautų filmavimą, kuriame buvo sprendžiamas jos likimas projekte, Gintė atvažiavo likus vos kelioms valandoms iki pradžios. Užuojautai ir ašaroms laiko nebuvo – vos kelios akimirkos repeticijai, grimui, sceniniams drabužiams apsirengti ir ji jau buvo scenoje. Kovojo dėl išlikimo su džiazo profesionale Rūta Švipaite ir savo balsu žavinčia Raimonda Vaičiūte.
„Jauni dainininkai mėgsta įvairius pasiteisinimus: pritrūko laiko išmokti tekstą, prikimo balsas, nebepatinka pati daina. Visiems jiems noriu pristatyti Gintę, kuri šiandien darė viską, ko reikia scenai. Taip turi elgtis žmogus, kuris nori pašvęsti savo gyvenimą scenai“, − po G. Sičiūnaitės pasirodymo sakė daugiau nei dvidešimt metų pramogų versle besisukantis Arūnas Valinskas.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Sukčių strategijos tobulėja, o senas metodas, kai sūnus skambina mamai ir prašo pinigų, įgijo naują formą. Netolimoje ateityje galite sulaukti skambučio, kuriame girdėsite identišką savo artimojo balsą.
Į sceną Palangoje Monika Katunskytė nebelips: sulaužė mamai Vitalijai duotą pažadą
2024 07 17 | Rubrika: Miestas
Estrados legendos Vitalijos Katunskytės (1955–2023) dukra dainininkė Monika Katunskytė (38 m.) priėmė netikėtą sprendimą – Basanavičiaus gatvės svečiai jos nebeišvys dainuojančios Palangos kavinėje „Jūros akis“.
Minint Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną – 16 aktyvizmo dienų akcija
2023 11 24 | Rubrika: Miestas
Lapkričio 25 dieną minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena. Šią dieną pažangioji pasaulio bendruomenė kasmet rengia tarptautinę akciją „16 aktyvizmo dienų prieš smurtą prieš moteris“ .
Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, pasitikome vieną iš iškiliausių mūsų valstybei dienų – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Prieš 104 metus vasario 16 d. pasaulio žemėlapyje vėl išryškėjo Lietuvos kontūrai, ir tai kasmet skatina mus džiaugtis bei didžiuotis savo valstybe, jos praeitimi ir dabartimi.
Palangiškis Alfredas Pumpulis – apie eklerus, arabus ir pandas kitame gyvenime
Linas JEGELEVIČIUS, 2020 10 22 | Rubrika: Miestas
Greičiausiai palangiškį Alfredą Pumpulį jau esate kur nors sutikę. 27 metų vaikinas pradėjo savo verslą – chm, detalių dar palaukite – yra vienas iš Klaipėdos kino klubo „8 1/2" steigėjų. Gimęs Būtingėje, kur jo tėvai iki šiol gyvena, Alfredas didžiąją dalį gyvenimo – visiškai savarankiškas, net į mokyklą Palangoje ėjo ir čia...
Ligita SINUŠIENĖ Prilygstantis Frankui Sinatrai, scenos didvyris, puikiai ištransliuojantis kiekvieną žodį, išskirtinai įprasminantis kiekvieną natą ir teksto žodį, - apie maestro Virgilijų Noreiką palangiškiai vis dar kalba esamuoju laiku, nors operos solistas jau palaidotas Menininkų kapinėse, o jo kūrinių klausysimės tik įrašytų. Su...
Valstybės šimtmetis paskatino padėkoti gyvenime daug mačiusiam savo tėveliui
Rasa GEDVILAITĖ, 2018 01 25 | Rubrika: Miestas
„Esu labai dėkinga savo tėveliui už viską: už sukurtą gražią, darnią šeimą, užaugintus mus keturis vaikus, parodytą puikų pavyzdį, kaip reikia mylėti ne tik savo šeimą, bet ir savo šalį. Šiemet, kai visi taria „ačiū“ artėjant Lietuvos šimtmečiui, norėčiau ir aš padėkoti savo tėveliui“, – kreipusis į redakciją...
„Susirask mėgstamą veiklą ir niekada gyvenime nereikės dirbti“
Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 03 21 | Rubrika: Miestas
Ilgametė Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio ugdymo „Girinukų“ grupės pedagogė Onutė Šleiniuvienė su vaikais jau dirba 40-tus metus. Visas kolektyvas moterį vieningai apibūdina kaip pedagogę, pasišventusią šiam darbui ir atiduodančią vaikams visą savo laiką. Tačiau pati Onutė mano, kad tokio darbo niekas...
„Lietuvos balso“ dalyvė Gintė į sceną lipo liūdniausią savo gyvenimo dieną
„Lietuvos rytas", 2013 11 28 | Rubrika: Miestas
Amžina taisyklė, kad nelaimės nesirenka tinkamo laiko, galioja absoliučiai visiems. Ir tiems, kuriems vieną liūdniausių dienų gyvenime reikia lipti į sceną ir dainuoti. Kad ir kas būtų nutikę už jos ribų. Patyrę scenos profesionalai dažnai kalba apie tai, kad žiūrovas niekada neturi žinoti, kas vyksta asmeniniame jų gyvenime. Tokį išbandymą prieš „Lietuvos...
„Žmogaus gyvenime reikia visko: ir praeities, ir dabarties, ir ateities“
Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 23 | Rubrika: Miestas
Šįmet sukako 22 metai, kai gyvename nepriklausomoje Lietuvoje. Tačiau dar ir šiandien dažno lietuvio galvoje sukasi mintis: „Ar dėl tokios Lietuvos kovojome?“. Didelė jaunų žmonių emigracija, nedarbas, didėjantis savižudybių skaičius pasako kur kas daugiau nei žodžiai. Tačiau galbūt dabar pats metas atsigręžti į mūsų senolius, kurie užuot koneveikę valdžią...