Palangos „Olimpas“ lemiamame mače iškovojo NKL bronzą

Palangos tiltas, 2024-04-27
1019

„Olimpas“ švenčia bronzą. NKL nuotr.

Lemiamame „7bet-NKL“ mažojo finalo mūšyje triumfavęs Palangos „Olimpas“ sezoną baigė pergalinga nata. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 78:58 (19:10, 16:16, 16:13, 27:19) užtikrintai palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir laimėjo bronzinę seriją 3:2.

Medaliais pasidabinę reguliariojo sezono nugalėtojai užfiksavo geriausią pasiekimą klubo istorijoje, o marijampoliečiams tai buvo jau antras nesėkmingas mažasis finalas paeiliui.

Nuo susitikimo pradžios aštuoniese žaidę palangiškiai demonstravo užtikrintesnį žaidimą ir vedami Mariaus Runkausko, prabėgus 7 minutėms, įgijo dviženklį pranašumą (17:6).

Įpusėjus trečiajam kėliniui marijampoliečiai dar bandė kibti varžovams į atlapus (35:41), tačiau „Olimpas“ parodė klasę gynyboje ir po 22:5 spurto padėjo paskutinį tašką šioje dvikovoje (68:44).

Palangiškiams Karolis Guščikas per 30 minučių pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Marijampolės ekipoje išsiskyrė Domantas Vilys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 12 taškų (2/3 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud.), 2 rezultatyvūs perdavimai bei 13 efektyvumo balų.

„Olimpas“: Karolis Guščikas 16 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok., 28 naud.), Justas Vieversys 14 (3/5 trit.), Marius Runkauskas 13 (3/5 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Šarūnas Valunta 12 (4/7 dvit., 4 rez. perd.), Tadas Budrys 8 (7 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Dominykas Domarkas 13 (3/7 trit., 6 rez. perd.), Domantas Vilys 12 (8/8 baud.), Egidijus Dimša 10 (5/9 dvit.), Vytautas Šulskis 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Paulius Beliavičius 7 (6 atk. kam.).

NKL

Lemiamame „7bet-NKL“ mažojo finalo mūšyje triumfavęs Palangos „Olimpas“ sezoną baigė pergalinga nata.

2024 m. balandžio 20-21 d. Kaune vyko  2023/2024 m.Lietuvos U15 jaunučių mergaičių (2009 m.g.) salės tinklinio čempionato  finalinės kovos.

Antrus metus iš eilės sporto klubas “Okinava” iškovojo 2 - ąją vietą komandinėje įskaitoje iš 40 Lietuvos klubų.

Spalio 24 dieną Kėdainiuose įvyko Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamos – moksleivių taurės varžybose. Šiose varžybose dalyvavo jaunieji Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai, kurie parodė ryžtą ir atkaklumą kovų metu.

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos mače svečiuose ketvirtadienį, spalio 22 d., 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“ (1-1).

Aiškų lyderį turėję „Palangos Kuršiai“ (3-5) šeštadienio vakarą (spalio 26 d.) Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate iškovojo trečiąją pergalę, kai namuose 76:63 (13:18, 23:16, 13:20, 27:9) nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (2-6) krepšininkus.

A lygos debiutantai „Palangos“ futbolininkai iškovojo antrąjį tašką šį sezoną, 4-ojo turo mače Klaipėdoje antradienį, kovo 13 d., sužaisdami lygiosiomis 1:1 (1:0) su nesėkmingai pirmenybes pradėjusiais „Trakais“.

„Naglis“ iškovojo 17-ąją pergalę

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšinio komanda susitiko su Joniškio „Delikatesas“ bei Mažeikių „Mažeikiai“ krepšininkais. Po itin sunkių kovų palangiškiai iškovojo 17-ąją pergalę prieš stiprią mažeikiečių komandą rezultatu 71:67 ir pralaimėjo joniškiečiams rezultatu 99:89.

Kalėdiniame teniso mače – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 15 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį Sporto mokyklos salėje savo jėgas išbandė jaunieji tenisininkai. Tradiciniame kalėdiniame vaikų teniso mače „raketes surėmė“ dešimtmečiai bei dvylikamečiai iš Palangos ir svečiai iš Liepojos. Draugiškai išsidalinę prizines vietas vaikai džiaugėsi kiekviena patirta akimirka bei įteiktomis kalėdinėmis dovanėlėmis.

Palangiškiai šokėjai iškovojo bronzą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 05 | Rubrika: Kultūra

Balandžio pabaigoje Šiauliuose vykusiame tarptautiniame šokių festivalyje „Pavasarinis šokių šėlsmas 2009“, skirtame pasaulinei šokių dienai paminėti, Palangos šokių studijos „Svivelis“  senjorų pora iškovojo bronzą. Šiame šokių festivalyje dalyvavo 60 porų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos. Festivalis atviras visiems šokių stiliams, o įvardytas šėlsmu...