VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Palangos tiltas, 2022-06-28
Peržiūrėta
1981
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) kviečia rinktis pasieniečio profesiją. Profesionaliu sienos saugotoju gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 iki 60 metų amžiaus, atitinkantys sveikatos, fizinio parengtumo, nepriekaištingos reputacijos ir lojalumo valstybei reikalavimus, bei įgiję vidurinį išsilavinimą. Dokumentai priimami iki 2022 m. liepos 17 d.

Kodėl verta tapti VSAT pareigūnu?

Prestižas - galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugomo.

Karjeros galimybės - VSAT kiekvienam sudarytos sąlygos siekti karjeros.

Mokymosi galimybės – mokymosi ir profesinio tobulinimosi galimybės Lietuvoje bei Europos Sąjungos valstybėse.

Darbo užmokestis – VSAT pareigūnų darbo užmokestį sudaro:

pareiginė alga;priedas už laipsnį;priedas už tarnybą Lietuvos valstybei stažą;priemokos, mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą ir budėjimą.

Atostogos - pareigūnams nustatomos kasmetinės atostogos, atsižvelgiant į jų vidaus tarnybos stažą:

22 darbo dienos – ištarnavusiems iki 5 metų;25 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 5 iki 10 metų;29 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 10 iki 15 metų;33 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 15 iki 20 metų;37 darbo dienos – ištarnavusiems 20 metų ir daugiau.

Socialinės garantijos:

VSAT pareigūnai draudžiami valstybiniu socialiniu pensijų draudimu. Valstybinė pensija skiriama ir mokama išėjusiems iš tarnybos ir ištarnavusiems 25 ir daugiau metų pareigūnams.

Pareigūnų sveikata ir gyvybė visam jų tarnybos laikui valstybės biudžeto lėšomis privalomai draudžiama nuo nelaimingų atsitikimų tarnyboje, nuo nelaimingų atsitikimų, susijusių su tarnyba, nuo nelaimingų atsitikimų vykstant į tarnybą ar grįžtant iš jos. Asmens sveikatos priežiūros paslaugos pareigūnams Vyriausybės nustatyta tvarka apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, valstybės ir savivaldybių biudžetų lėšų.

Specialias tarnybines užduotis vykdantiems ar atliekantiems tarnybą lauko sąlygomis pareigūnams mokama Vyriausybės nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija.

Aprūpinimas tarnybine uniforma – pareigūnai valstybės lėšomis aprūpinami pareigūnų tarnybine uniforma.

Pareigūnui, kuris pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais, taip pat vyksta į tarnybos vietą ir iš jos, kompensuojamos važiavimo išlaidos, išskyrus išlaidas taksi.

Tarptautinės misijos – galimybė dalyvauti misijose Europos Sąjungos valstybėse, prisidėti prie tarptautinio saugumo užtikrinimo, pasisemti patirties bendrose operacijose su užsienio šalių partneriais.

 

Sėkmingai kursus baigusiems bei į tarnybos vietas paskirtiems pasieniečiams, neturintiems nuosavo būsto, yra mokami butpinigiai nuo 228 iki 661 euro.

Jei susidomėjote galimybe tapti pareigūnu ir tarnyba valstybės sienos apsaugoje, daugiau informacijos rasite specialioje Pasieniečių mokyklos svetainės rubrikoje STOJANTIESIEMS, el. adresu: https://pasienietis.lrv.lt/lt/stojantiesiems

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pajūrio verslininkai prabėgusia šiųmetine vasara nesiskundžia, tačiau teigia vis dar pasigendantys turistų iš Vakarų. Jų srautas anksčiau padėdavo kompensuoti lietuvių trūkumą lietingomis dienomis, tačiau dalis vakariečių baiminasi netoliese vykstančio karo ir Lietuvą aplenkia.


Kaip sakė „Palangos tiltui“ Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos direktorė Rasa Daukšienė, 2022-2023 mokslo metais Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje dailės ir muzikos mokysis 370 mokinių.  „Skaičius bus tikslinamas rugsėjo pirmąją savaitę pasibaigus papildomam mokinių priėmimui. Šiuo metu mokytis muzikos klasėse (muzikuoti muzikos instrumentais, dainuoti) apsisprendė 47 mokiniai...


Tradiciškai Palangos miesto savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyrius skelbia asmenis, artimiausiu metu žadančius sumainyti aukso žiedus. Kas tie laimingieji? Sąrašu dalijamės ir mes.


Karantinas šalyje kai kam virsta galimybe papoilsiauti prie jūros. Palangos ir Neringos kurortų gyventojai kratosi būriais į pajūrį traukiančių tautiečių. Atvykėlių žvejų nenori ir Rusnės salos gyventojai. Palangos meras Šarūnas Vaitkus įsitikinęs, jog laikas uždaryti viešbučius, o patys palangiškiai nori migracijos tarp miestų draudimo, rašo Klaipėdos...


Palangos pulsas

2018 01 25 | Rubrika: Miestas

Vis dar ieškomas be žinios dingęs nepilnametis Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad sausio 10 d., nuo 1 iki 7 val., iš namų Varpų g., Klaipėdoje, išėjo nepilnametis Daniilas Aleksanderis Demiaškinas Ignacio, gimęs 2000 m., azijietiško gymio. Nepilnametis yra apie 176 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, juodų...


Į politiką merą Šarūną Vaitkų atvedęs Mindaugas Skritulskas, ko gero, didžiausias Palangos konservatorių strategas, šypteli, pastebėjus, kad jis esąs bene vienintelis žmogus, į kieno žodžius įsiklausąs meras. „Manau, kad meras klausosi visų, o jeigu teigiate, kad jis mano žodžiams skiriąs daugiau dėmesio, tai malonu, nors yra atvejų, kai jis neįsiklausė ir į mano...


Teisininko komentaras

2013 11 14 | Rubrika: Miestas

Laikraščio skaitytojas iš Šventosios klausia: kokia numatyta atsakomybė už „žolės“ (narkotinės medžiagos) laikymą namuose?


Klaipėdos   apygardos   teismo   Baudžiamųjų   bylų   skyriaus   teisėjų   kolegija, susidedanti iš kolegijos pirmininko Stasio Valužio, teisėjų Eduardo Maškevičiaus, Rasos Valentinienės, sekretoriaujant Danutei Klimašauskaitei, dalyvaujant prokurorui Sigitui Jasevičiui, nukentėjusiajam ir civiliniam...


Susimokėti mokesčių – po visą Palangą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 02 03 | Rubrika: Miestas

Elektra, dujos, vanduo, šildymas, kitos komunalinės paslaugos – štai kiek rūpesčių ir išlaidų kas mėnesį sukasi kone kiekvieno galvoje. Tačiau ir norėdamas atiduoti vos ne vos sukrapštytus pinigėlius, turi nueiti kryžiaus kelius. Taip mano ne vienas palangiškis.


Ieškoti laimės – loterijos bilietuose

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 30 | Rubrika: Miestas

Lietuvoje sklando kone legendos apie tai, kad Žemaitijos kraštas, o ypač pajūris, – laimingų bilietų loterijos Meka. Sunkmetis ir mintys apie išgyvenimą žmones verčia vis dažniau išbandyti savo fortūną. Įvairiausių loterijos bilietų pastaruoju metu kurorte parduodama vis daugiau.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius