NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-04-07
Peržiūrėta
2002
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Perspėja dėl galimo sukčiavimo: artėjant euro įvedimui, kuris planuojamas kitų metų sausio 1-ąją, policija perspėja gyventojus būti budriems ir pasisaugoti sukčių, bandančių apgaule išvilioti pinigus.

Policijos pareigūnai perspėja, kad sukčiai dažniausiai lankosi pas senyvo amžiaus žmones, tikėtina, jog gali prisistatyti bankų, Mokesčių inspekcijos, socialiniais darbuotojais ir pasakoti apie artimiausiu metu vyksiantį litų keitimą į eurus.

Tokiu atveju sukčiai teigia norintys surašyti turimus litus ar siūlo pinigus pakeisti palankiu kursu, o vietoj tikrų eurų gali palikti suvenyrinius pinigus.

Litai į eurus bus neatlygintinai keičiami tik tam tikrose, iš anksto nurodytose vietose, neribotą laiką Lietuvos banko kasose, pusmetį po euro įvedimo – komercinių bankų visuose skyriuose, po to dar pusmetį – atskiruose bankų padaliniuose pagal nustatytą sąrašą ir Lietuvos pašto skyriuose – 60 kalendorinių dienų po euro įvedimo.

Gyventojai taip pat turėtų žinoti, kad nei bankai, nei valstybės institucijos nereikalauja telefonu pasakyti prisijungimo kodų, slaptažodžių ar kitų panašių duomenų, nevaikšto į namus ir nesurašinėja banknotų numerių ir pan.

Šiuo laikotarpiu sukčiai gali būti itin išradingi ir sugalvoti įvairių sukčiavimo būdų, mėginant išvilioti pinigus.

 

„Profesijų uostas“: trečiadienį Klaipėdos apskrities VPK Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos poskyrio specialistė ir policijos komisariate atliekantis mokomąją praktiką Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentas dalyvavo Palangos senojoje gimnazijoje organizuotoje karjeros dienoje „Profesijų uostas”.

Gimnazistai aktyviai dalyvavo keturiuose organizuotuose susitikimuose, kurių metu nepilnamečių reikalų pareigūnė supažindino su pareigūnų profesinio rengimo procesu, taikomais reikalavimais.

Praktiką atliekantis studentas papasakojo apie studijas Mykolo Romerio universitete. Dalyviams pristatyta policijos sistema, aptarta policijos veiklos specifika. Susitikimų metu pareigūnė atsakė į gimnazistų, kurie planuoja rinktis policijos pareigūnų profesiją, klausimus. Dalyviams išdalinti informaciniai lankstinukai apie priėmimą į Lietuvos policijos mokyklą.

 

Palangiškės – trečios: kovo 21-23 d. Palangos sporto centro salėje vyko 2013-2014 m. sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) Jaunučių merginų (gim. 1998 m. ir jaun.) 2 diviziono Finalinio ketverto varžybos, kuriose ratų sistema žaidė Šiaulių KA „Saulė“, V. Knašiaus KM, Vilniaus KM – III ir Palangos sporto centro komandos.
Varžybų nugalėtojomis, įveikusiomis visas varžoves, tapo klaipėdietės, antros liko vilnietės. Abi šios komandos iškovojo teisę rungtyniauti dėl vietos pirmame divizione.

Trečią vietą iškovojo Palangos sporto centro ugdytinės, trenerė Daiva Mažionienė, BFR treneris Arvydas Dočkus.
Visą sezoną patyrusios tik vieną pralaimėjimą, palangiškės, finalinio ketverto varžybose pirmą dieną rezultatu 61:56 apmaudžiai nusileidusios vilnietėms, neslėpė ašarų. Šiaulietės įveiktos rezultatu 78:35 ir 50:59 pralaimėta uostamiesčio sportininkėms. Jaudulys ir varžybų svarba neleido visoms krepšininkėms parodyti gražaus žaidimo, kurį, atkakliu darbu treniruotėse, buvo pasiekusios. Geriausia komandos žaidėja išrinkta kapitonė Dovilė Štrimaitytė, rezultatyviausiai žaidė Gintarė Andrijauskaitė. Negailėdama jėgų žaidimui vadovavo įžaidėja Simona Gumenikovaitė.
 

„Palangos tilto“, Palangos PK, Palangos SC inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

XIX a. pabaigoje Palangą atradę Lenkijos dailininkai joje leisdavo vasaras, čia ilsėjosi ir kūrė, mums palikę įamžintus ne tik to meto Baltijos pajūrio vaizdus, bet ir realius įvykius.



Palangoje yra išskirtinė vieta, kur karaliauja vien moterys. Vyrams čia užsukti tiesiog draudžiama, nepaisant to, kad daugelis jų šioje erdvėje slapčia norėtų atsidurti bent akimirkai. Tai – Palangos moterų paplūdimys, kuriame dešimtmečiais veikia margaspalvis vasariškas turgus.


Šį trečiadienį Savivaldybėje laukiami kraujo donorai. Kraujo donorais gali būti sveiki asmenys nuo 18 iki 65 metų amžiaus, savanoriškai duodantys kraujo ar jo sudėtinių dalių. Vyresni kaip 65 metų asmenys gali duoti kraujo tik turint donorystės įstaigos gydytojo kasmet išduodamą leidimą. Žmogaus kūno masė turi būti ne mažesnė nei 50 kilogramų.


Tradiciškai jau šešioliktąjį kartą pristatyta kūrybinės grupės „Mostas“ kalėdinių atviručių paroda, kurią kuria menininkai, skatinantys nepamiršti rašytų ranka atvirukų – daug šiltesnių ir nuoširdesnių. Šiemet jų pateikta 130.


Artėja gražiausios metų šventės – Kūčios ir Kalėdos. Vieni švenčia namuose ar svečiuose, kiti renkasi viešojo maitinimo įstaigas. Kiekviena šeimininkė stengiasi nustebinti prie stalo sukviestus namiškius ir svečius. Vienos vaišes ruošia pačios, kitos perka prekybos centruose.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


„Shodan” vadovui – šalies vadovų dėmesys

"Palangos tilto" informacija, 2013 10 14 | Rubrika: Sportas

Minint kūno kultūros ir sporto dieną Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas Lukas Kubilius sulaukė aukščiausių šalies vadovų – prezidentės Dalios Grybauskaitės bei ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus, taip pat Kūno Kultūros ir sporto departamento dėmesio. Lukui šie metai buvo patys sėkmingiausi karatė kelyje – Vilniuje...


Palanga apdovanota „Auksine krivūle“ – už pritraukiamas lėšas turizmui plėtoti

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 10 10 | Rubrika: Nuomonės

  Tarp kasmet už ryškiausias iniciatyvas „Auksine krivūle“ apdovanojamų Lietuvos savivaldybių – ir Palanga. Didžiausias šalies kurortas penktadienį įvertintas už lėšų pritraukimą plėtojant turizmo potencialą. „Auksine krivūle“ Palangą apdovanojo Ūkio ministerija.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius