VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Palangos tiltas, 2022-06-28
Peržiūrėta
2193
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) kviečia rinktis pasieniečio profesiją. Profesionaliu sienos saugotoju gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 iki 60 metų amžiaus, atitinkantys sveikatos, fizinio parengtumo, nepriekaištingos reputacijos ir lojalumo valstybei reikalavimus, bei įgiję vidurinį išsilavinimą. Dokumentai priimami iki 2022 m. liepos 17 d.

Kodėl verta tapti VSAT pareigūnu?

Prestižas - galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugomo.

Karjeros galimybės - VSAT kiekvienam sudarytos sąlygos siekti karjeros.

Mokymosi galimybės – mokymosi ir profesinio tobulinimosi galimybės Lietuvoje bei Europos Sąjungos valstybėse.

Darbo užmokestis – VSAT pareigūnų darbo užmokestį sudaro:

pareiginė alga;priedas už laipsnį;priedas už tarnybą Lietuvos valstybei stažą;priemokos, mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą ir budėjimą.

Atostogos - pareigūnams nustatomos kasmetinės atostogos, atsižvelgiant į jų vidaus tarnybos stažą:

22 darbo dienos – ištarnavusiems iki 5 metų;25 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 5 iki 10 metų;29 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 10 iki 15 metų;33 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 15 iki 20 metų;37 darbo dienos – ištarnavusiems 20 metų ir daugiau.

Socialinės garantijos:

VSAT pareigūnai draudžiami valstybiniu socialiniu pensijų draudimu. Valstybinė pensija skiriama ir mokama išėjusiems iš tarnybos ir ištarnavusiems 25 ir daugiau metų pareigūnams.

Pareigūnų sveikata ir gyvybė visam jų tarnybos laikui valstybės biudžeto lėšomis privalomai draudžiama nuo nelaimingų atsitikimų tarnyboje, nuo nelaimingų atsitikimų, susijusių su tarnyba, nuo nelaimingų atsitikimų vykstant į tarnybą ar grįžtant iš jos. Asmens sveikatos priežiūros paslaugos pareigūnams Vyriausybės nustatyta tvarka apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, valstybės ir savivaldybių biudžetų lėšų.

Specialias tarnybines užduotis vykdantiems ar atliekantiems tarnybą lauko sąlygomis pareigūnams mokama Vyriausybės nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija.

Aprūpinimas tarnybine uniforma – pareigūnai valstybės lėšomis aprūpinami pareigūnų tarnybine uniforma.

Pareigūnui, kuris pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais, taip pat vyksta į tarnybos vietą ir iš jos, kompensuojamos važiavimo išlaidos, išskyrus išlaidas taksi.

Tarptautinės misijos – galimybė dalyvauti misijose Europos Sąjungos valstybėse, prisidėti prie tarptautinio saugumo užtikrinimo, pasisemti patirties bendrose operacijose su užsienio šalių partneriais.

 

Sėkmingai kursus baigusiems bei į tarnybos vietas paskirtiems pasieniečiams, neturintiems nuosavo būsto, yra mokami butpinigiai nuo 228 iki 661 euro.

Jei susidomėjote galimybe tapti pareigūnu ir tarnyba valstybės sienos apsaugoje, daugiau informacijos rasite specialioje Pasieniečių mokyklos svetainės rubrikoje STOJANTIESIEMS, el. adresu: https://pasienietis.lrv.lt/lt/stojantiesiems

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tauragė žengia į naują turizmo erą: pretenduoja tapti vienu lankomiausių Lietuvos miestu, o galbūt net ir Europos svetingumo sostine.


Gerai išlaikytą, populiarios markės automobilį galima parduoti ir per keletą valandų, tačiau kai kuriais atvejais automobilio pardavimas gali užtrukti ir keletą mėnesių.


 Partijos „Laisvė ir teisingumas“ Palangos rinkimų sąrašo paskutinysis, 22-asis numeris, Edgaras Puleikis, kandidatas į Palangos miesto Tarybos narius, ko gero, vienoje srityje – pagal teistumus – galėtų būti lyderiu tarp visų šalies kandidatų į savivaldybių tarybas. Jų savo anketoje Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) vyras nurodo net keturis. 


Sausio 28 d., penktadienį, 16 val. Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17) atidaroma juvelyrės Karinos Kazlauskaitės paroda „Organiniai žaidimai. Juvelyrika ir objektai“. Tai devintoji autorės solo paroda, kurioje stebinantys juvelyriniai kūriniai iš neįprastų organinių medžiagų prabils apie žmogaus ir gamtos, gyvūnijos pasaulio ryšius ir bendrabūvį.


Džiugiais veidais ir mintimis savo klubo 2020 m. veiklą baigiame ir mes, Palangos balandininkų klubas, palaikydami ryšius su Liepojos (Latvija) ir kitais Lietuvos balandininkais iš Šiaulių, Mažeikių, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Gargždų ir Kretingos.


Septyni iškilūs palangiškiai gavo „Gintarines snaiges“

"Palangos tilto" informacija, 2018 12 14 | Rubrika: Miestas

Pirmąkart Palanga surengė „Gintarinės snaigės“ šventę ir įteikė „Gintarines snaiges“ septyniems gerbiamiems iškiliems kurorto gyventojams. Renginys praėjusį šeštadienį į Palangos koncertų salę priviliojo apie 600 palangiškių ir kurorto svečių.


Rugsėjo 22 dieną Palangos lopšelis-darželis „Žilvinas“ minėjo „Europos judrumo savaitę 2016“, kurios metu dalyvavo respublikinėje akcijoje „Rieda ratai rateliukai“. Ta proga darželyje vyko sportinė pramoga „Mano draugas dviratukas/paspirtukas“. Tądien visi ugdytiniai atvažiavo su savo transporto priemonėmis: dviratukais, triratukais...


Neseniai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


„Nors aš Palangoje neaugau, vieni iš smagiausių mano prisiminimų susiję su ja ir su vienu pirmųjų mano rečitalių, kuris skambėjo nuostabioje Kurhauzo salėje. Jei būčiau pakviestas, mielai sudainuočiau restauruotame Kurhauze“, – sakė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Meno tarybos pirmininkas ir teatro pedagogas, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto...


Balandžio 4 d. - Velykos; Balandžio 17 d. - Gintarinis savaitgalis; Balandžio 24 d. - Jurginės-Jorė-Pergubris.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius